Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Круць Микола Федорович

БІОГРАФІЯ

Народився 1 лютого 1952 року в с. Вікно Городенківського району Івано-франківської області.
У 1959-1967 рр. - навчався у Вікнянській восьмирічній школі.
У 1967-1971 рр. продовжував навчання у Чернівецькому індустріальному технікумі (спеціальність "механічне обладнання промисловості будівельних матеріалів").
Після закінчення технікуму впродовж року працював на Миколаївському цементно-гірничому комбінаті слюсарем з ремонту обладнання. Пройшов усі щаблі професійного зростання.
З 1974 року бере участь у монтажних та налагоджувальних роботах на Івано-Франківському цементно-шиферному комбінаті. Упродовж п'яти років працює на цьому підприємстві оператором-налагоджувальником, інженером-механіком, заступником керівника цеху.
1979 року отримує кваліфікацію інженера-механіка, закінчивши без відриву від виробництва хіміко-технологічний факультет Львівського політехнічного інституту. Досвідченому інженерові була виявлена особлива довіра: він був призначений наступного року керівником найбільшого на підприємстві шиферного цеху.
У 1988 році, з початком демократичних перетворень, становленням Української держави трудовий колектив, визнаючи авторитет та професіоналізм Миколи Круця, обрав його директором цементно-шиферного комбінату. А 1999 року, після перетворення підприємства у ВАТ "Івано-Франківськцемент", він обраний головою правління.
Народний депутат України 4 скликання з 04.2002 р. по виборчому округу № 85 Івано-франківської області, висунутий виборчим блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна".
Автор 15 винаходів та власником кількох патентів на корисні моделі. Нагороджений медаллю "За трудову доблесть" (1986 р.), орденами "За заслуги" ІІІ ступеня (1997 р.) та "За заслуги" ІІ ступеня (2001 р.). 1996 року йому присвоєно почесне звання "Заслужений працівник промисловості України".


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»